13984.
284. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
2 000 HUF
Erdős Renée: Báró Herzfeld Clarissz. Bp., 1928, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kiadói viseltes illusztrált papír védőborítóban, a papírborító szakadozott, javított, de egyénként a könyv jó állapotban van. A szerző által aláírt.