Déryné naplója. A Kisfaludy társaság megbÃzásából sajtó alá rendezte é... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/284/kategorien~Bucher/Bucher-Sonstige-Raritaten~41/Deryne-naploja-A-Kisfaludy-tarsasag-megbizasabol-sajto-ala-rendezte-es-jegyzetekkel-ell~II1454585
1454585
13730
284
Beschreibung: Déryné naplója. A Kisfaludy társaság megbÃzásából sajtó alá rendezte és jegyzetekkel ellátta Törs Kálmán. I.-II. kötet. Bp., 1879. Ráth Mór. Korabeli aranyozott, egészvászon kötésben II. kötet gerince szakadt. Ritka!
: tánczos_gábor