13787.
284. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Colligatum. Dr. Somos Lajos: Juristowski Miklós ezredes-hadbíró élete és irodalmi munkássága. Eger, 1937, Szent János Ny. 103 l. Hozzákötve: Egy különleges könyvtár. Ismerteti Dr. Csermely Gyula. Bp., é.n., Klein Ny. 125 l. Korabeli aranyozott vászonkötésben. A gerinc felső részén a vászon enyhén felszakadt.