Charles Dickens: Dombey és fia. Átdolgozott kiadás. K. Sávely Dezső rajzaival. Bp., é.n., Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált félvászon, kissé foltos, kissé kopottas borítóval, de alapvetően jó állapotban.