13994.
284. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Benka Gyula Emlékkönyv. A szarvasi evangélikus főgimnázium volt tanára és igazgatója 1838-1923. Budapest, é.n., Általános Nyomda, Könyv- és Lapkiadó Rt. Kiadói egészvászon kötés, sérült, hiányos gerinccel, picit laza kötéssel, fotókkal illusztrált, ajándékozási bélyegzővel.