Joyau Károly: Aquinói Szent Tamás életrajza. Átnézte Paluscsák Pál, ki... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/284/kategorien~Bucher/Bucher-Religion~38/Joyau-Karoly-Aquinoi-Szent-Tamas-eletrajza-Atnezte-Paluscsak-Pal-kiadja-Kiss-Janos-Bp-~II1335430
1335430
13553
284
Books: Religion
Rufpreis:
3 000 HUF 8,11 EUR , 8,82 USD
Beschreibung: Joyau Károly: Aquinói Szent Tamás életrajza. Átnézte Paluscsák Pál, kiadja Kiss János. Bp., 1901, Athenaeum. XVIII+287 p. 2. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
: ttg