6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Vértesi Károly: Keleti ég alatt. Palesztinában. Utirajzok. Bp., 1900. Franklin. 1t. (kihajt.)+264+(3)p. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációkkal. Festett, kiadói vászonkötésben, gerincén sérüléssel