1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Tamás József(szerk.): Páris és Franciaország. Bp., 1926, T. Bíró M. Kiadása. Kiadói papírkötés, térkép-melléklettel, gerincnél sérült, kopottas állapotban.