1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Gregory K. W. - Raven C. H. : Gorillák nyomában. Budapest, 1940, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kopottas kiadói félvászonkötésben, 317 p.