1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Gösta Montell: Mongol pusztákon keresztül. Sven Hedin előszavával. Fordította Halász Gyula. Bp., Atheaneum. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.