1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Franz E. Anders: A zöld pokolban. Filmgéppel Északbraziliában. Bp., Stádium. 301 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. Gerince kissé kopottas.