Colon Fernand: Columbus Kristóf élete és Amerika felfedezése. Bp., 1882, Eggenberger-féle Könyvkereskedés. Kiadói illusztrált kopottas félvászon kötés, fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal, és egy térképpel illusztrálva.