Cholnoky Jenő: Az Egyenlítőtől a Sarkvidékig. (A Föld titkai IV.) 135 kép és 46 ábra a szövegben. Bp., 1930, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.