A.E. Johann: 40.000 kilométer az ismeretlen Ázsián keresztül. Fordította Benedek Marcellné. A szerző eredeti felvételeivel. Bp., Dante. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél kopott, egyébként jó állapotban.