Magyarország a világháborúban. 1914-1918. Szerk.: Kállay István. Bp.,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/284/kategorien~Bucher/Bucher-Militaria~32/Magyarorszag-a-vilaghaboruban-1914-1918-Szerk-Kallay-Istvan-Bp-1927-Magarorszag-a-vi~II1476541
1476541
13157
284
Books: Military
Beschreibung: Magyarország a világháborúban. 1914-1918. Szerk.: Kállay István. Bp., 1927, "Magarország a világháborúban", Hungaria Hirlapnyomda Rt. Kiadói kopottas félvászon kötés, fekete-fehér fotókkal.
: tánczos_gábor