Machzor kol bo. (Mákzór imádságos könyv.) Budapest, é.n, Schlesinger J... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/284/kategorien~Bucher/Bucher-Judaica~37/Machzor-kol-bo-Makzor-imadsagos-konyv-Budapest-en-Schlesinger-Jos-Atkotott-felvas~II1444156
1444156
13532
284
Books: Judaica
Beschreibung: Machzor kol bo. (Mákzór imádságos könyv.) Budapest, é.n, Schlesinger Jos. Átkötött félvászon kötés, kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban.
: vörös_iván