Bettauer Hugó: Nagyváros zsidók nélkül (Die Stadt ohne Juden). Bp., Vi... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/284/kategorien~Bucher/Bucher-Judaica~37/Bettauer-Hugo-Nagyvaros-zsidok-nelkul-Die-Stadt-ohne-Juden-Bp-Vilagirodalom-Kiadasa-Eg~II1478966
1478966
13522
284
Books: Judaica
Rufpreis:
1 600 HUF 4,32 EUR , 4,71 USD
Beschreibung: Bettauer Hugó: Nagyváros zsidók nélkül (Die Stadt ohne Juden). Bp., Világirodalom Kiadása. Egészvászon kötés, kopottas állapotban.
: ttg