Lambrecht Kálmán: Az ősember. Bp., 1931, Dante (Ősvilágok élete). Megv... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/284/kategorien~Bucher/Bucher-Geschichte~31/Lambrecht-Kalman-Az-osember-Bp-1931-Dante-Osvilagok-elete-Megviselt-vaszonkotesben-~II1229872
1229872
13077
284
Books: History
Rufpreis:
800 HUF 2,16 EUR , 2,35 USD
Beschreibung: Lambrecht Kálmán: Az ősember. Bp., 1931, Dante (Ősvilágok élete). Megviselt vászonkötésben, gerince sérült, egyébként jó állapotban.
: ttg