Fruin Róbert: Tíz év a Németalföldi Szabadságharczból (1588-1598) II. kötet. Budapest, 1917, MTA. Kiadói kopottas egészvászon sorozatkötésben, márványozott lapélekkel, ceruzás aláhúzásokkal. Töredék kötet.