1848-1948 Száz év a szabadságért. Szerk. Szendrő Ferenc. Bp., 1948, Do... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/284/kategorien~Bucher/Bucher-Geschichte~31/1848-1948-Szaz-ev-a-szabadsagert-Szerk-Szendro-Ferenc-Bp-1948-Dolgozok-Kulturcsoportja~II1286228
1286228
13108
284
Books: History
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: 1848-1948 Száz év a szabadságért. Szerk. Szendrő Ferenc. Bp., 1948, Dolgozók Kultúrcsoportja. Kiadói sérült félvászonkötésben.
: sass_melinda
Katalognummer: