Bücher: Bergsteigen und Wintersport

Zahl der Lose: 24

Herrligkoffer, Karl M.: Der letzte Schritt zum Gipfel. Kampf und Sieg im Himalaya. Reutlingen, 1958, Robert Bardtenschlager Verlag. Fényképekkel, szövegközi térképekkel. Félvászon kötésben, kicsit szakadt papír védőborítóval, jó állapotban. /  With illustrations and maps. In a half linen binding, with a bit torn dustjacket, in good condition.
13019.

Rufpreis:
2 000 HUF
13020.

Rufpreis:
5 000 HUF
Zeitschrift des Deutschen und Österreichisen Alpenverein. 1917. Innsbruck, 1917. Verlag des D. und Ö. Alpenvereins. Nagyon sok képpel. Modern egészvászon kötésben, szép állapotban / With many illustrations, in modern full linen binding, in nice condition.
13021.

Rufpreis:
1 800 HUF
Zeitschrift des Deutschen und Österreichisen Alpenverein. 1925. Innsbruck, 1925. Verlag des D. und Ö. Alpenvereins. Nagyon sok képpel. egészvászon kötésben, szép állapotban / With many illustrations, in full linen binding, in nice condition.
13022.

Rufpreis:
1 600 HUF
Zeitschrift des Deutschen und Österreichisen Alpenverein. 1924. Innsbruck, 1924. Verlag des D. und Ö. Alpenvereins. Nagyon sok képpel. Egészvászon kötésben, szép állapotban / With many illustrations, in full linen binding, in nice condition.
13023.

Rufpreis:
1 600 HUF
Zeitschrift des Deutschen und Österreichisen Alpenverein. 1918. Innsbruck, 1918. Verlag des D. und Ö. Alpenvereins. Nagyon sok képpel. Modern egészvászon kötésben, szép állapotban / With many illustrations, in modern full linen binding, in nice condition.
13024.

Rufpreis:
1 800 HUF
Hunt, John: Mount Everest. Kamp und Sieg. Bécs, 1954, Verlag Ullstein. Számos színes és fekete-fehér illusztrációval. Kopott vászonkötésben, szakadozott papír védőborítóval, egyébként jó állapotban. /  With many coloured and black-and-white illustrations. In a bit worn out linen binding with torn dust jacket, otherwise in good condition.
13025.

Rufpreis:
1 400 HUF
Zeitschrift des Deutschen und Österreichisen Alpenverein. 1928. Innsbruck, 1928. Verlag des D. und Ö. Alpenvereins. Nagyon sok képpel. Egészvászon kötésben, szép állapotban / With many illustrations, in full linen binding, in nice condition.
13026.

Rufpreis:
1 600 HUF
Zeitschrift des Deutschen und Österreichisen Alpenverein. 1920. Innsbruck, 1920. Verlag des D. und Ö. Alpenvereins. Nagyon sok képpel. Modern egészvászon kötésben, szép állapotban / With many illustrations, in modern full linen binding, in nice condition.
13027.

Rufpreis:
1 800 HUF
Zeitschrift des Deutschen und Österreichisen Alpenverein. 1919. Innsbruck, 1919. Verlag des D. und Ö. Alpenvereins. Nagyon sok képpel. Modern egészvászon kötésben, szép állapotban / With many illustrations, in modern full linen binding, in nice condition.
13028.

Rufpreis:
1 800 HUF
Zeitschrift des Deutschen und Österreichisen Alpenverein. 1929. Innsbruck, 1929. Verlag des D. und Ö. Alpenvereins. Nagyon sok képpel. Egészvászon kötésben, szép állapotban / With many illustrations, in full linen binding, in nice condition.
13029.

Rufpreis:
1 600 HUF
Finch, George Ingle: Der Kampf um den Everest. Leipzig, 1925, F. A. Brockhaus. Számos illusztrációval. Kicsit laza, díszes vászonkötésben, gerince félig elválik, egyébként jó állapotban. /  With a lot of illustrations. In a bit loosen, richly ornated linden binding, the spine partly gets of,, otherwise in good condition.
13030.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF