13250.
284. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Rodin Beszélgetései a művészetekről. Összegyüjtötte Paul Gsell. Fordította Farkas Zoltán. Kultura és Tudomány. Bp., 1917, Franklin-Társulat. Második kiadás. Kiadói félvászon kötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopottas borítóval, ex libris-szel.