Schlagenwald teás készlet, matricás, jelzett, kopott aranyozással, plu... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/284/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Porzellan~7/Schlagenwald-teas-keszlet-matricas-jelzett-kopott-aranyozassal-plusz-egy-kiontovel-ossze~II1460499
1460499
11075
284
14000
Rufpreis:
14 000 HUF 37,84 EUR , 41,18 USD
Beschreibung: Schlagenwald teás készlet, matricás, jelzett, kopott aranyozással, plusz egy kiöntővel, összesen: 9 db
: vörös_iván