Maravić Đorđe Đuro (1950-): Fali óra. Kézzel festett mázas kerámia pla... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/284/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Keramiken~6/MaraviC487-C490orC491e-C490uro-1950-Fali-ora-Kezzel-festett-mazas-keramia-plasztika-jelzett-keret~II1449930
1449930
11038
284
Art-ceramics
Beschreibung: Maravić Đorđe Đuro (1950-): Fali óra. Kézzel festett mázas kerámia plasztika, jelzett, keretben, 45×14 cm
: vörös_iván