Jelzett agyag sárkány, apró kopással, h:15 cm, m:13 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/284/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Keramiken~6/Jelzett-agyag-sarkany-apro-kopassal--h15-cm-m13-cm~II1480019
1480019
11043
284
Art-ceramics
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Jelzett agyag sárkány, apró kopással, h:15 cm, m:13 cm
: vörös_iván