Németh Ágnes (?-): Nyárfák napsütésben. Pasztell, papír, jelzett, üveg... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/284/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~1/Nemeth-Agnes-Nyarfak-napsutesben-Pasztell-papir-jelzett-uvegezett-keretben-34C39724~II1425051
1425051
10081
284
Rufpreis:
10 000 HUF 27,03 EUR , 29,41 USD
Beschreibung: Németh Ágnes (?-): Nyárfák napsütésben. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 34×24 cm
: vörös_iván