Károlyi András (1938-): Sárguló lombok. Olaj, farost, jelzett a hátold... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/284/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~1/Karolyi-Andras-1938-Sargulo-lombok-Olaj-farost-jelzett-a-hatoldalan-keretben-39C39774-c~II1242801
1242801
10056
284
Beschreibung: Károlyi András (1938-): Sárguló lombok. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán, keretben, 39×74 cm
: tánczos_gábor