Nagy Árpád (1894-1959) és Gábrojáni Szabó Kálmán (1897-1955): Ex libris ( 3 db). Rézkarc és fametszet, papír, egyik aláírt másik jelzett a karcon, 9×5-11×9 cm (2×)