1930 Minerva IX. évfolyam. Szerk.: Thienemann Tivadar. Pécs, 1930, Dunántúl Rt. Egyetemi Nyomdája. Kissé kopottas modern félvászon kötés, márványozott lapélekkel, intézményi bélyegzővel. Jó állapotban.