Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 22

Amerikai Egyesült Államok 2011. A Szabadság szobor 125 éves évfordulójára aranyozott, kristálybetétes Cu emlékérem (40mm) T:PP felületi karc USA 2011. For the 125th Anniversary of the Liberty Statue gold plated Cu commemorative medal with crystal inlay (40mm) C:PP surface scratch
31056.

Rufpreis:
1 000 HUF
Amerikai Egyesült Államok DN Washington D.C. Br emlékérem (29mm) T:2 USA ND Washington D.C. Br commemorative medallion (29mm) C:XF
31057.

Amerikai Egyesült Államok DN "Washington D.C." Br emlékérem (29mm) T:2 USA ND "Washington D.C." Br commemorative medallion (29mm) C:XF

Rufpreis:
1 000 HUF
Ausztria 1894. Otto Voetter Ag emlékérem Otto Voetter munkásságának emlékére (15,23g/31mm) T:1-,2 Austria 1894. Otto Voetter Ag commemorative medallion commemorating the work of Otto Voetter (15,23g/31mm) C:AU,XF
31058.

Ausztria 1894. "Otto Voetter" Ag emlékérem Otto Voetter munkásságának emlékére (15,23g/31mm) T:1-,2 Austria 1894. "Otto Voetter" Ag commemorative medallion commemorating the work of Otto Voetter (15,23g/31mm) C:AU,XF

Rufpreis:
8 000 HUF
Bulgária DN Bolgári Nemzeti Történelmi Múzeum - III. Mihály ezüstpénze francia nyelvű ezüstözött fém emlékérem műanyag tokban (30mm) T:1- kis patina Bulgaria ND Musee National dHistoire Bulgarie - Monnaie dArgent du Roi Michayl Chichman silver plated commemorative medal in plastic case (30mm) C:AU small patina
31059.

Bulgária DN "Bolgári Nemzeti Történelmi Múzeum - III. Mihály ezüstpénze" francia nyelvű ezüstözött fém emlékérem műanyag tokban (30mm) T:1- kis patina Bulgaria ND "Musee National d'Histoire Bulgarie - Monnaie d'Argent du Roi Michayl Chichman" silver plated commemorative medal in plastic case (30mm) C:AU small patina

Rufpreis:
1 400 HUF
Csehszlovákia 1962. Zsolnai Közlekedéstudományi Egyetem Br emlékérem, eredeti tokban. VYSOKA SKOLA DOPRAVNA ZILINA. Szign.: BR (72mm) T:2 Czechslovakia 1962.University of Transport, Zilina Br commemorative medallion in original case. VYSOKA SKOLA DOPRAVNA ZILINA. Sign.: BR (72mm) C:XF
31060.

Csehszlovákia 1962. "Zsolnai Közlekedéstudományi Egyetem" Br emlékérem, eredeti tokban. "VYSOKA SKOLA DOPRAVNA ZILINA". Szign.: BR (72mm) T:2 Czechslovakia 1962."University of Transport, Zilina" Br commemorative medallion in original case. "VYSOKA SKOLA DOPRAVNA ZILINA". Sign.: BR (72mm) C:XF

Rufpreis:
2 000 HUF
Csehszlovákia 1971. Klement Gottwald 1896-1953 Br emlékérem nem saját dísztokban (50mm) T:2 Czechoslovakia 1971. Klement Gottwald 1896-1953 Br commemorativ medal in not its own case (50mm) C:XF
31061.

Csehszlovákia 1971. "Klement Gottwald 1896-1953" Br emlékérem nem saját dísztokban (50mm) T:2 Czechoslovakia 1971. "Klement Gottwald 1896-1953" Br commemorativ medal in not its own case (50mm) C:XF

Rufpreis:
1 000 HUF
31062.

Rufpreis:
1 000 HUF
Izrael ~2000. The Great 2000 Jubilee / The Holy Land Ag emlékérem, eredeti tokban (32mm) T:2 Israel ~2000. The Great 2000 Jubilee / The Holy Land Ag commemorative medallion, in original case (32mm) C:XF
31063.

Izrael ~2000. "The Great 2000 Jubilee / The Holy Land" Ag emlékérem, eredeti tokban (32mm) T:2 Israel ~2000. "The Great 2000 Jubilee / The Holy Land" Ag commemorative medallion, in original case (32mm) C:XF

Rufpreis:
2 400 HUF
Jugoszlávia 1983. Tito Ag emlékérem eredeti tokban (11g/0.925/30mm) T:2 (PP) Yugoslavia 1983. Tito Ag medallion in original case (11g/0.925/30mm) C:XF (PP)
31064.

Jugoszlávia 1983. "Tito" Ag emlékérem eredeti tokban (11g/0.925/30mm) T:2 (PP) Yugoslavia 1983. "Tito" Ag medallion in original case (11g/0.925/30mm) C:XF (PP)

Rufpreis:
1 800 HUF
Kína DN China Tourism - Tourisme Chinois - China Reisen fém emlékérem, ló motívummal, eredeti tokban (50mm) T:2 China ND China Tourism - Tourisme Chinois - China Reisen commemorative medallion with horse motive in original case (50mm) C:XF
31065.

Kína DN "China Tourism - Tourisme Chinois - China Reisen" fém emlékérem, ló motívummal, eredeti tokban (50mm) T:2 China ND "China Tourism - Tourisme Chinois - China Reisen" commemorative medallion with horse motive in original case (50mm) C:XF

Rufpreis:
1 000 HUF
Kína DN Kínai császárok portréi (6xklf) fém emlékérem díszdobozban T:2 China ND Portraits of the Chinese Emperors (6xdiff) metal commemorativ medals in original case C:XF
31066.

Kína DN "Kínai császárok portréi" (6xklf) fém emlékérem díszdobozban T:2 China ND "Portraits of the Chinese Emperors" (6xdiff) metal commemorativ medals in original case C:XF

Rufpreis:
1 600 HUF
Lengyelország 1979. II. János Pál pápa Lengyelországban fém emlékérem (35mm) + 1982. II. János Pál pápa / 600 éves a Jasna Góra-i kolostor 1382-1982 ezüstözött fém emlékérem (35mm) T:2,2- Poland 1979. Pope John Paul II in Poland + 1982. John Paul II / The Jasna Góra Monastery is 600 years old 1382-1982 silver plated metal medal (35mm) C:XF,VF
31067.

Lengyelország 1979. "II. János Pál pápa Lengyelországban" fém emlékérem (35mm) + 1982. "II. János Pál pápa / 600 éves a Jasna Góra-i kolostor 1382-1982" ezüstözött fém emlékérem (35mm) T:2,2- Poland 1979. "Pope John Paul II in Poland" + 1982. "John Paul II / The Jasna Góra Monastery is 600 years old 1382-1982" silver plated metal medal (35mm) C:XF,VF

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF