Bozó Gyula (1913-2004) DN. "Magyar Köztársaság Országgyűlése" Br emlék... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/283/kategorien~Numismatik/Ungarische-Gedenkmunzen-Plaketten~300009/Bozo-Gyula-1913-2004-DN-Magyar-Koztarsasag-Orszaggyulese-Br-emlekerem-disztokban-42~II1462586
1462586
30570
283
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Beschreibung: Bozó Gyula (1913-2004) DN. "Magyar Köztársaság Országgyűlése" Br emlékérem, dísztokban (42,5mm) + Kósa István (1953-) 2001. "Richter Gedeon RT. 2001 Centenárium / Egészséges fejlődés a jövő nemzedékéért - Aszklépiosz" aranyozott fém emlékérem sérült díszdobozban (42,5mm) +
DN "Jászfényszaru város / Sanctissimus rex" fém emlékérem (42mm) T:1-,2
: ttg