14214.
283. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
5 000 HUF
Molnár József: Népszerű csillagászat. Pécs, 1865, Lyceum nyomdája, 12+254 p. Korabeli félvászon kötésben, a borítója és a gerince kopott, viseltes, a kötéstáblák belseje firkált, intézményi és ex libris bélyegzőkkel, ajándékozási bejegyzéssel, az utolsó négy oldal és a két kihajtható csillagabrosz hiányzik, számos szövegközti illusztrációval.