14217.
283. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Dr. Müller Vilmos: Klinikai recipe könyv. Bp., Lampel R. Kiadói egészvászon kötés, színezett lapszélek, belül a gerincnél kissé levált, kopottas állapotban.