A világháború. Kiad.: a M. Kir. Honvédelmi Minisztérium Hasegélyező Hivatala. Szekszárd, 1916, Molnár-féle Nyomdai Műintézet. Leporellófözet, kissé kopott, sérült gerincű vászonkötésben, egyébként jó állapotban.