Bücher: Küche und Garten

Zahl der Lose: 24

Antalné Tankó Mária: Gyimes-völgyi csángó népi gyógyászat. Bp., 2003, Európai Folklór Intézet - LHarmattan (Folklór). Papírkötésben, jó állapotban.
14185.

Antalné Tankó Mária: Gyimes-völgyi csángó népi gyógyászat. Bp., 2003, Európai Folklór Intézet - L'Harmattan (Folklór). Papírkötésben, jó állapotban.

Rufpreis:
2 000 HUF
Dr. Mohácsy Mátyás, Dr. Maliga Pál, Dr. Gyúró Ferenc: A gyümölcsfák metszésének kézikönyve. Szerk.: Dr. Gyúró Ferenc. Budapest, 1968, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban, fekete-fehér fotókkal, ábrákkal illusztrálva, egy helyen tollal aláírás.
14186.

Rufpreis:
2 000 HUF
A kóser konyha. The Kosher Kitchen. Szerk.: Kemecsi Lajos. Bp., é. n., Szabadtéri Néprajzi Múzeum (Skanzen füzetek). Spirálkötésben, jó állapotban.
14187.

Rufpreis:
1 000 HUF
Vegyes nyomtatvány tétel, 2 db:  Németh Béla: Keményitőcukor gyártása. V. kiadás. Bp., 1946, Universum, 16 p. Kiadói papírkötés. Rosner Ernő: A cukor helyettesítése. Keményítő szirup, mézszerű burgonyacukor és édes melasz házi előállítása. Népszava Műszaki Könyvei. Bp, é.n., Népszava, 8 p. Kiadói papírkötés.
14188.

Rufpreis:
1 000 HUF
Aquarien und Terrarien. Jahrbuch 1954. Szerk.: Gilsenbach, Reimar et al. Jéna, 1954, Urania Verlag. Félvászonkötésben, jó állapotban.
14189.

Rufpreis:
1 800 HUF
14190.

Rufpreis:
1 400 HUF
14191.

Rufpreis:
1 600 HUF
4 db szakácskönyv: Itáliai ízek (1987); Gyümölcsételek (1990); Olasz ételek (é. n.); Süssünk olajsütőben (é. n.); Vesebetegek diétáskönyve (1993). Papír-, ill. kartonált papírkötésben, jó állapotban.
14192.

Rufpreis:
1 400 HUF
Borászati könyvek, 2 db:  Weinführer. Szerk.: Dr. Rohály Gábor, Dr. Mészáros Gabriella. Bp., 2002, AKÓ. Kiadói papírkötés, német nyelven.  Wine Guide. Hungary. Szerk.: Dr. Rohály Gábor, Dr. Mészáros Gabriella. Fordította Lengyel Péter, Dr. Nagymarosy András. Bp., 2003, AKÓ. Kiadói papírkötés, angol nyelven./ Paperbindings, in german and english language.
14193.

Rufpreis:
1 000 HUF
14194.

Rufpreis:
5 000 HUF
Grábner Emil: Szántóföldi növénytermesztés. Budapest, 1956, Mezőgazdasági Kiadó. Negyedik, bővített és átdolgozott kiadás. Kiadói kopottas félvászon kötés, fekete-fehér fotókkal, ábrákkal illusztrálva, intézményi bélyegzővel.
14195.

Rufpreis:
800 HUF
Vajda Ernő: A magyar növényvilág képeskönyve. Budapest, 1956, Művelt Nép. Tudományos és Ismeretterjesztő Kiadó. Kiadói kissé kopottas félvászon kötés, fekete-fehér képekkel illusztrálva, intézményi bélyegzővel.
14196.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF