1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Kiss Arnold: Mirjam. Imádságok zsidó nők számára. Bp., é. n., Schlesinger. Hatvanegyedik, bővített kiadás. Kiadói kissé kopott egészvászon kötésben, kopottas, kissé sérült kartontokban, ajándékozási sorokkal.