XIX. sz. második fele: Dupla fedeles, kulcsos ezüst zsebóra, hozzávaló kulccsal. Javításra szoruló szerkezettel, szép számlappal. Jelzett, mesterjegyes / XIXth century: Double lid silver pocket watch with hallmark. Needs repair. With key