Barton jelzéssel: Erdei kis ház. Olaj, vászon, restaurált, 54×68 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/283/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~1/Barton-jelzessel-Erdei-kis-haz-Olaj-vaszon-restauralt-54C39768-cm~II1468395
1468395
10017
283
Rufpreis:
18 000 HUF 48,65 EUR , 52,94 USD
Beschreibung: Barton jelzéssel: Erdei kis ház. Olaj, vászon, restaurált, 54×68 cm
: vörös_iván