13424.
282. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
2 600 HUF
Hoffmann, E.: A törvényszéki orvostan atlasza. Bp., 1899, Singer és Wolfner. Kissé kopott vászonkötésben, gazdag, érdekes képanyaggal, jó állapotban.