13307.
282. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
3 000 HUF
Gerszi Teréz: A magyar kőrajzolás törénete a XIX. században. Budapest, 1960, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban, fekete-fehér képekkel illusztrálva, a borítón kisebb szakadások, valamint javítások nyomaival. Jó állapotban.