Hollóházi váza tétel: összesen: 4 db 5-17 cm, matricás, kopott, jelzet... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/282/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Porzellan~13/Hollohazi-vaza-tetel-osszesen-4-db-5-17-cm-matricas-kopott-jelzett~II1420335
1420335
11098
282
Beschreibung: Hollóházi váza tétel: összesen: 4 db 5-17 cm, matricás, kopott, jelzett
: vörös_iván