1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
3 db külföldi ex libris (Gise Hohenlohe, Toni Hofer, Ottohans Baier), klisé/fametszet/rézkarc, jelzettek, egy csak a klisén, különböző méretben