13402.
281. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Rt. 1901-1941. Budapest, 1942, Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Rt., Psner Grafikai Műintézet Rt., 350 p. +23 t. Kiadói picit kopott, foltos aranyozott egészvászon kötés.