13388.
281. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Dr. Stachó Tibor: Felsőbb mennyiségtan. Budapest, 1944. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon kötés, szövegközti ábrákkal, kissé kopottas borítóval.