Radó Vilmos: Újváry Miklós, a magyar Robinzon. Bp., é.n., Athenaeum. 1... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/281/kategorien~Bucher/Bucher-Sonstige-Raritaten~42/Rado-Vilmos-Ujvary-Miklos-a-magyar-Robinzon-Bp-en-Athenaeum-111-p-Kiadoi-kisse-kop~II1291425
1291425
13802
281
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Radó Vilmos: Újváry Miklós, a magyar Robinzon. Bp., é.n., Athenaeum. 111 p. Kiadói, kissé kopottas, illusztrált félvászonkötésben.
: ttg