13735.
281. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
2 000 HUF
Dóczi Lajos: Széchy Mária. Történeti színmű. Budapest, 1885, Ráth Mór. gazdagon díszített, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, aranyozott lapszél, jó állapotban.