Temesy Győző: Sasok országában. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. 4... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/281/kategorien~Bucher/Bucher-Reisen-Stadte~29/Temesy-Gyozo-Sasok-orszagaban-Magyar-Foldrajzi-Tarsasag-Konyvtara-45-keppel-es-12-ter~II1377529
1377529
13003
281
Books: Travelling, cities
Beschreibung: Temesy GyÅ‘zÅ‘: Sasok országában. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. 45 képpel és 12 térképvázlattal. Budapest, é.n., Franklin-Társulat, 209+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. A borÃtója foltos, kopott.
: tánczos_gábor