7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
Magyar városok. Szerk.: Szendy Károly. Bp., 1941, A Vármegyei Szociográfiák Kiadóhivatala (Városi és vármegyei szociográfiák 14.). Díszes aranyozott vászonkötésben, kilazult.