13319.
281. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Gerő László: Magyarországi várépítészet. (Vázlat a magyar várépítés fejezeteiről.) Budapest, 1955, Művelt Nép, 511 p. + 1 térkép. Kiadói félvászon kötés, szakadozott kiadói papír védőborítóban, a félvászon borító sarkai kopottasak, gazdag képanyaggal. 4500 példányban jelent meg.