Durkheim Emil: A szociológia módszere. Fordította és előszóval ellátta Balla Antal. Második kiadás. Kultúra és Tudomány. Budapest, é.n., Franklin Társulat, 198 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés.